КС Pro Персонал Лабораторія НД Завантажити Прайс Підтримка Контакти  
 
     
Бюро Кредитних Історій

Програмне забезпечення для організації, обміну, збереження та обробки інформації про кредитні історії позичальників. Використання інформації БКІ дозволяє знизити ризики під час надання кредитів.


Бюро Кредитних Історій

Історія версій

27.03.2007  БКІ 1.0

30.06.2007  БКІ 1.01

Обмін інформацією здійснюється за допомогою наступних файлів обміну:

  • щоденний файл обміну. (КС -> БКІ) Бажаний період формування - кожен день, але формування цього файлу може відбуватись раз на тиждень. Від періоду формування цього файлу, для кредитних спілок, які є учасниками Бюро Кредитних Історій, залежить актуальність поточної інформації у БКІ. Щоденний файл обміну містить інформацію про надані кредити з моменту формування попереднього файлу обміну по поточну дату, та інформацію про закриті договори кредиту за вказаний період. (Малюнок 3).
  • щомісячний файл обміну. (КС -> БКІ) Бажаний період формування - кожен місяць. Цей файл містить інформацію про стан діючих договорів кредиту. Основою для формування щомісячного файлу обміну є "Звіт про простроченість". Критерій №1 відповідає значенню рівня простроченості із Звіту.
  • файл-запит. (КС -> БКІ) Період формування - за потребою користувача. Цей файл містить інформацію про фізичну особу про яку потрібно отримати інформацію. Під час формування файлу-запиту обов'язковим є заповнення коду ІПН. (Малюнок 4).
  • файл-відповідь. (БКІ -> КС) Надходить до кредитної спілки на кожен файл-запит надісланий до БКІ.

Для роботи з файлами обміну використовуэться "Журнал файлів обміну", який виконує функції "Клієнта" для Бюро Кредитних Історій. (Малюнок 1). Виклик Журналу здійснюється за допомогою команди:

Сервiс -> БКI-Клiєнт

Для перегляду вмісту файлів обміну використовується закладка "Зміст файлу". (Малюнок 2).

Журнал роботи з файлами обміну

Малюнок 1. Журнал роботи з файлами обміну.


Вміст файлу-відповіді

Малюнок 2. Вміст "файлу-відповіді".


Формування щоденного файлу обміну

Малюнок 3. Формування щоденного файлу обміну.


Формування файлу-запиту

Малюнок 4. Формування "файлу-запиту".


© 2013 Bravosoft